Genel Bağış

Genel Bağış

Müslümanların ilk kıblesi ve Peygamberimizin miraca çıktığı Beyt’ül Makdis’i bünyesinde barındıran Kudüs bugün saldırı altındadır. İşgal ve yıkılma tehlikesi altındaki Kudüs’te yaşamaya çalışan bir avuç Müslüman hayatları pahasına Kudüs’ü savunmaktadır. Kudüs dünya Müslümanlarının durumunu gösteren bir ölçüye sahiptir. Bunun için yapılması gereken ilk iş Kudüs’ün özgürlüğüdür!

Başta Kudüs olmak üzere işgal edilmiş tüm topraklarda Filistinliler içinde bulundukları tüm zorluklara rağmen İsrail tarafından adım adım ele geçirilmeye çalışılan ilk kıblemiz, ikinci mescidimiz ve üçüncü haremimiz mübarek Mescid-i Aksa’yı savunabilmek için var güçleriyle direniyor ve tüm İslam âleminin onurunu koruyorlar.

Kudüslü kardeşlerimiz içerisinde bulundukları zor şartlara rağmen ilk kıblemiz Mescid-i Aksa’yı savunmaya devam ediyorlar.

Dolayısı ile Kudüslü Müslümanları ayakta tutacak her türlü çalışmayı yapmak bizlerin birinci vazifelerinden biridir.

Genç Aktivistler olarak yaptığımız çalışmalarla Kudüslü Müslümanları desteklemeye ve böylece mübarek Mescid-i Aksa’nın işgale uğramasını da engellemeye çalışmaktayız.

Özgür bir Kudüs ve Mescid-i Aksa tüm İslam âleminin ortak davasıdır, onurudur, imanıdır. Bu kapsamda gönderdiğiniz bağışları Filistinli kardeşlerimize iletmekteyiz.

Kişisel Bilgiler

Kredi Kartı Bilgileri

Lütfen Aşağıdaki Kredi kartı bilgilerinizi eksiksiz doldurun

TL